Z nami odzyskasz swoje wierzytelności!

Sprawdź ofertę

Zadzwoń: (71) 341 87 51

O NAS

Dział windykacyjny KPO Virtum specjalizuje się w dochodzeniu na rzecz swoich klientów należnych wierzytelności. Począwszy od kilkudniowego przeterminowania faktury, do znacznie dłużej wymagalnych obowiązków zapłaty, w naszych działaniach najważniejsza jest skuteczność. Nasza oferta obejmuje reprezentację klientów na każdym z etapów postępowania windykacyjnego.

Windykacja przedsądowa

Windykacja przedsądowa

Najczęściej nasze działania rozpoczynają się od próby polubownego wyegzekwowania długu od dłużnika. Takie działania powodują oszczędność czasu poświęconego na ewentualne postępowanie przed sądem, oraz pieniędzy, ze względu na ewentualne koszty procesowe. Etap ten obejmuje bezpośredni kontakt z dłużnikiem.

ZAMÓW

Windykacja sądowa

Windykacja sądowa

W przypadku konieczności dalszego poprowadzenia sprawy w sądzie, umożliwiamy taką możliwość za pośrednictwem naszej Kancelarii. Stale współpracujemy z zespołem profesjonalnych pełnomocników (adwokatów), którzy reprezentują Państwa na etapie sądowym. W trakcie sporu istnieje możliwość wystąpienia o zabezpieczenia Państwa wierzytelności przed wydaniem nakazu zapłaty, poprzez zajęcie majątku dłużnika.

ZAMÓW

Windykacja ponakazowa

Windykacja ponakazowa

W przypadku posiadania przez Państwa nakazu zapłaty bądź innego tytułu wykonawczego, oferujemy windykacje ponakazową. Na tym etapie będą Państwo reprezentowani przez profesjonalnego pełnomocnika, a nasza stała współpraca z wybranymi kancelariami komorniczymi umożliwi jak najefektywniejszą windykację Państwa wierzytelności.

ZAMÓW

Stała obsługa windykacyjna

Przedsiębiorcom dokonującym większej ilości transakcji handlowych oferujemy stałą obsługą windykacyjną.

Nasza oferta obejmuje 3 rodzaje pakietów:

Istnieje także możliwość przygotowania indywidualnego pakietu obsługi prawnej. W tym celu prosimy o kontakt z naszą Kancelarią.

Zaufali nam

Kancelaria Prawna i Odszkodowawcza Virtum Sp. z o.o.

ul. Walońska 7/67, 50-413 Wrocław

tel. 71/341 87 51, fax. 71/715 63 46

KRS: 0000423335, NIP: 899 273 7379, REGON: 021900760